*

Nasz Zestaw Bestsellerów

Potwierdź SWOJĄ nową tożsamość z pomocą certyfikatu “Award of Arms of Glencoe”,  oraz legitymacji z załączonym zdjęciem, potwierdzającym lokalizację TWOJEJ działki.

Legitymacja z zdjęciem

Nasze legitymacje wielkości karty kredytowej pomogą Ci w ustanowieniu nowej tożsamości arystokratycznej takiej jak: Laird Glencoe i jest to znacznie łatwiejsze i praktyczniejsze niż noszenie swojego certyfikatu ze sobą.

Ta legitymacja nie jest dołączona do pozostałych dokumentów pakietu prezentowego, ale można ją bez problemu dokupić w momencie kupowania działki, lub w późniejszym terminie.
Ta legitymacja potwierdza Twoją tożsamość, numer działki i jej dokładną lokalizację, przy użyciu długości i szerokości geograficznej, gotowa do wprowadzenia do każdego GPSa bądź iPhone`a.

Stworzenie tej karty jest nadzwyczaj proste. Jeśli Twój komputer ma wbudowaną kamerę internetową, możesz bezpośrednio zrobić sobie zdjęcie i je odrazu dodać. W przeciwnym razie, wgraj/załaduj nam inne wybrane swoje zdjęcie i przytnij je za pomocą”crop tool” tak jak jest to wymagane. Jeśli nie chcesz użyć swojego zdjęcia, zamiast tego możesz dodać zdjęcie herbu “Arms of Glencoe”.

Certyfikat “Award of Arms”/ bądź statuletka w ksztalcie Herbu

Tym niezwykłym certyfikatem Glencoe lub Lochaber Award Arms* obdarujemy wszystkich naszych Lairds, a ten piękny pergamin potwierdzi Twoje prawo do prezentowania tych herbów oraz użytku tego stylu i tytułu Laird, Lord lub Lady z Glencoe. Archiwalny pergamin w pełnym kolorze z wytłoczoną pieczątką w zupełności uzupełnia piękno tej nagrody “Award”.

Każdy Certyfikat “Award of Arms” potwierdza prawo dla jednego ziemianina/właściciela ziemskiego, do użytku “Arms of Glencoe lub Lochaber” jako Laird, Lord lub Lady z Glencoe.
Proszę podać swoje pełne imię i nazwisko, oraz wybrany tytuł, w takiej postaci w jakiej chcesz aby widniło na swojej nagrodzie “Award”, oraz numer działki, jeśli nie kupujesz tego w tym samym momencie co działkę.

29.7 cm x 42,0 cm, (11,7 cali x 16,5 cali)

 

(*To urządzenie zawiera symbole heraldyki, które dotyczą naszych dzialań konserwacji i renowacji Glencoe Wood. Są one zarejestrowane jako nasza marka, dzieki której, za naszą zgodą możesz dowolnie prezentować dokument w celu wskazania swojego udziału w naszą działalność ochrony i konserwacji dzikich miejsc w Szkocji.)

Ceny: zł210.00

Qty

Powrót do Sklepu z Akcesoriami