*

Zabawki pluszowe Highland Titles

Oferujemy 3 rodzaje zabawek:

Pluszowy miś

Ten uroczo słodki i bardzo miękki miś ubrany w specjalnie dopasowany sweterek ze wzorem tartanu Highland Titles, czyni go doskonałym małym szkockim misiem! Jest to nasza najpopularniejsza pluszowa zabawka!

Stojąc, miś ma w przybliżeniu 10 cali wysokości, nasz Highland Titles pluszowy miś jest milutki i mięciutki i jest zdecydowanym hitem wśród naszych młodszych właścicieli działek. Nie chciałbyś, aby ten mały miś stał się Twoim nowym najlepszym przyjacielem?

Czerwona wiewiórka

Czy wiesz, że mniej niż 120.000 wiewiórek zamieszkuje tereny Szkocji? Właśnie z tego powodu są one niezwykle ważne dla nas w Highland Titles, zwłaszcza po ostatniej obserwacji jednego z rezerwatu przyrody!

Ta uroczo słodka i niezwykle miękka wiewiórka jest ubrana w tartan Highland Titles. Stojąc, mierzy około 7 cali wysokości, a jej miękkie futro i bardzo wyrazista twarz uczyni ją hitem zarówno wśród młodszych jak i starszych. Chcielibyśmy zasugerować nadawania imienia pluszowej wiewiórce takiego jak “Nutsie” lub coś podobnego!

Jeż

Tytuły Highland opiekują się wieloma jeżami w naszym Szpitalu Jeżowym i lesie Forever Home, dla jeżów niepełnosprawnych. Ta urocza pluszowa zabawka jeż jest bardzo zdrowa, wyjątkowo szczegółowa i niezwykle realistyczna. Miękki i przytulny, jest to wyjątkowy dodatek do naszej oferty zabawek Highland.
Jego urocze, ujmujące rysy i przyjazna twarz zostały starannie wykonane i ubrane w szkocką kratę. Idealny prezent dla naszych młodszych właścicieli działek Highland Titles lub tych, którzy uwielbiają jeże!

Prosimy o wybór pluszowej zabawki(ek) na następnej stronie


Ceny: zł150.00

Qty

Powrót do Sklepu z Akcesoriami