*

Zabawki pluszowe Highland Titles

Oferujemy 3 rodzaje zabawek:

Pluszowy miś

Ten uroczo słodki i bardzo miękki miś ubrany w specjalnie dopasowany sweterek ze wzorem tartanu Highland Titles, czyni go doskonałym małym szkockim misiem! Jest to nasza najpopularniejsza pluszowa zabawka!

Stojąc, miś ma w przybliżeniu 10 cali wysokości, nasz Highland Titles pluszowy miś jest milutki i mięciutki i jest zdecydowanym hitem wśród naszych młodszych właścicieli działek. Nie chciałbyś, aby ten mały miś stał się Twoim nowym najlepszym przyjacielem?

Highland krówka

Krowy ze szkockich wzgórz odróżniają się od reszty przez swoje charakterystycznie długie rogi i długą, pofalowaną sierść. Ta urocza pluszowa Highland krówka-zabawka jest wykonana doskonale szczegółowo i niezwykle realistycznie. Miękka i przytulna, jest to wyjątkowy dodatek do naszego Highland misia pluszaka.

Jego urocza i przyjazna twarz została starannie wykonane i ubrana w tartan Highland Titles. Idealny prezent dla naszych młodszych Highland Titles właścicieli działek lub tych, którzy mają zamiłowanie do Highland krów!

Czerwona wiewiórka

Czy wiesz, że mniej niż 120.000 wiewiórek zamieszkuje tereny Szkocji? Właśnie z tego powodu są one niezwykle ważne dla nas w Highland Titles, zwłaszcza po ostatniej obserwacji jednego z rezerwatu przyrody!

Ta uroczo słodka i niezwykle miękka wiewiórka jest ubrana w tartan Highland Titles. Stojąc, mierzy około 7 cali wysokości, a jej miękkie futro i bardzo wyrazista twarz uczyni ją hitem zarówno wśród młodszych jak i starszych. Chcielibyśmy zasugerować nadawania imienia pluszowej wiewiórce takiego jak “Nutsie” lub coś podobnego!

Prosimy o wybór pluszowej zabawki(ek) na następnej stronie


Ceny: zł125.00

Qty

Powrót do Sklepu z Akcesoriami