Darmowa aplikacja Highland Titles Scottish Estate Manager do zarządzania swoją ziemią

Zarządzaj swoją ziemią w każdej części świta!

Scottish Estate Manager App

Jesteś Lordem lub Lady z Glencoe lub Lochabertu? Highland Titles stworzyła aplikacja dla ciebie! Każdy właściciel ziemi Highland Titles może użyć naszej aplikacji bez względu na lokalizację czy rozmiar działki.

Spraw, by twoja lordowska mość była przyjemniejsza i bardziej satysfakcjonująca, pobierając naszą aplikację do zarządzania nieruchomościami, abyś mógł w każdej chwili skontaktować się ze swoją nieruchomością z dowolnego miejsca na świecie.

Żeby pobrać naszą aplikację trzeba wpisać w polu wyszukiwania w waszym sklepie aplikacji na urządzeniu mobilnym.

googleplaybuttonappstorebutton


Funkcje

Puplit

dashboard

Pulpit daje ci możliwość w czasie rzeczywistym sprawdzić stan twojej ziemi w Szkocji, włącznie z czasem lokalnym i pogodą, ale również i obecną odległością pomiędzy tobą i twoją ziemią.

Wyszukiwarka działki

lochaber-find-plot-with-frame

Wyszukiwarka działki używa interaktywnej mapy oraz nawigację satelitarną żeby skierować cię do twojej działki. Idealny pomocnik w przypadku gdy odwiedzisz nasz rezerwat osobiście lub gdy po prostu jesteś ciekaw jak daleko znajduję się twoja działka.

Sprawdź ostatnie nowości

lochaber-my-news-with-frame

Nie będziemy zdziwieni, jeżeli zrobiłeś dużo zdjęć podczas odwiedzania rezerwatu przyrody Highland Titles, teraz możesz użyć tej aplikacji żeby stworzyć spersonalizowaną kartkę i wysłać ją do swoich bliskich.

Legitymacja z zdjęciem

card

Możesz potwierdzić swój tytuł używając legitymacji z zdjęciem po prostu z aplikacji. Użyj ją, żeby otworzyć dostęp do światu przywilej!

I dużo więcej!

  • Zbierz galerie ze zdjęciami z odwiedzin twojej ziemi
  • Stwórz kartkę z aplikacji
  • Dowiedź się o lokalnych wydarzeniach w okolicach rezerwatu przyrody Highland Titles
  • Zobacz wideo i zdjęcia mieszkańców rezerwatu

Twoja opinia

Chcemy, aby aplikacja dodawała radości z bycia Lordem lub Lady Highland Titles, bez względu na to, czy jesteś blisko, czy daleko. Chcemy, aby nasi właściciele ziemscy czuli się naprawdę związani z krajem, który kochają, dlatego nasza aplikacja jest bezpłatna i dostępna na iOS i Androida. Aktualizacje aplikacji będą trwały i będą opierać się na opiniach użytkowników, więc jeśli jest coś, co chciałbyś zobaczyć w aplikacji, a tam tego nie ma, poinformuj nas o tym!

Zacznij korzystać z aplikacji Scottish Estate Manager w Highland Titles teraz, aby zwiększyć swoje doświadczenie bycia Lodrem lub Lady.

Aby zapoznać się z naszą aplikacją, odwiedź sklep z aplikacjami i wyszukaj “Highland Titles” lub skorzystaj z poniższych linków!

Google Playappstorebutton

Aby zalogować się do aplikacji, musisz mieć swój numer działki w Highland Titles i pierwsze 6 cyfr numeru Ordnance Survey (OS) Grid Reference. Oba można znaleźć w Certyfikacie sprzedaży w pakiecie powitalnym.

Jeśli nie możesz znaleźć żadnej z tych rzeczy, możesz skontaktować się z [email protected], a my zrobimy co w naszej mocy, aby Ci pomóc. 

Ewentualnie zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami na temat aplikacji, aby uzyskać dodatkowe informacje i wskazówki.