Rezerwat przyrody Highland Titles w Mountain View

Drugi rezerwat przyrody Highland Titles, który istnieje dzięki twojemu wsparciu

Otwarty przez Highland Titles w 2014 roku, rezerwat w Mountain View, który jest również domem Bumblebee Haven, wychodzi na majestatyczne Loch Loyne. Rybacy, znanją to miejsce jako jedno z najlepszych jezior szczupakowych w Highlands, mogą cieszyć się możliwością poznawania okolicy i łowienia ryb podczas każdego odwiedzanego miejsca. Lordowie i Lady, którzy kupili działki w tym obszarze (wszystko większe niż 1 metr kwadratowy to działka z Mountain View) mogą imięnować się jako Lord lub Lady z Lochaber, nazwa obszaru, w którym Mountain View jest usytuowany. Wszyscy, którzy kupią pamiątkową działke z Highland Titles, która jest większa niż 1 metr kwadratowy, otrzymają 1 stopę kwadratową działki w Glencoe Wood, więc będziecie również znani jako Lord lub Lady z Glencoe.


Odwiedź rezerwat w Mountain View

Rezerwat Mountain View znany jest jako rezerwat “z własnym przewodnikiem” z wieloma szlakami do zwiedzania. Podczas gdy zapraszamy do odwiedzenia obu rezerwatów, chcemy upewnić się, że nasi goście wiedzą, że Centrum dla Odwiedzających znajduje się w naszej lokalizacji Glencoe Wood. Z tego powodu nie ma usługi Meet and Greet, dostępnej w programie Mountain View.

Rezerwat Mountain View jest także domem dla wielu gatunków i zwierząt, które wolimy pozostawić nietknięte, gdy osiedlają się w nowych domach, więc prosimy, trzymać się w odpowiedniej odległości od wszelkich dzikich zwierząt, z którymi możesz się spotkać w rezerwacie. Zarówno Bumblebee Haven, jak i ziemia obdarowana Wildcat Haven znajdują się w rezerwacie Mountain View.

Mówiąc to, obszar jest dość łatwy do osiągnięcia i jest świetnym sposobem na spędzenie dnia na wędrówkach i wędkarstwie oraz zachęcenie wszystkich do odwiedzenia swoich działek, które znajdują się w tej okolicy.

 • 1 god. od Inverness
 • 50 min. od Fort William
 • 3,5 god. od Edinburgh

Mountain View Nature Reserve


Mountain View by the loch

Aktywności w  Mountain View

 • Znajdź i odwiedź swoją działkę
 • Poczuj brzęczenie co najmniej 6 gatunków trzmieli zamieszkujących rezerwat
 • Zrób piknik i spróbuj łowić ryby na brzegu jeziora Loch Loyne
 • Zostań w Lochaber lub pobliskim Fort William – i zobacz, co ma do zaoferowania Wielka Stolica Wielkiej Brytanii
 • Przejazd do pobliskiej wioski Fort Augustus, położonej u stóp słynnego na całym świecie jeziora Loch Ness. Wybierz się na wycieczkę łodzią i być może zobacz tajemniczą Nessie!
 • Odwiedź ruiny pobliskiego zamku Invergarry
 • Wybierz się na spacer brzegiem rzeki wzdłuż rzeki Garry lub jedną z wielu dobrze oznakowanych ścieżek leśnych w okolicy

Lokalizacja rezerwatu

Mountain View Nature Reserve
Zaraz przy drodze A87 nad brzegiem Loch Loyne
Invergarry, Highlands
PH35 4HR


Transport

Przyjedź samochodem

Mountain View znajduje się około 10 mil od Invergarry. Dojazd do rezerwatu zajmuje około 10-15 minut. Byłaby to najbardziej zalecana propozycja podróży do rezerwatu, ponieważ transport publiczny jest mniej spójny w tym obszarze szkockich Highlands. Pozwala również na więcej eksploracji, ponieważ jesteśmy pewni, że będziesz chciał przejechać zdjęcia co najmniej co kilka mil!

Przyjedź pociągiem

Nie ma żadnych stacji kolejowych w Invergarry, dlatego najbliższe stacje byłyby w Spean Bridge (około 16 mil od Invergarry) i Inverness (około 41 mil od hotelu). Jeśli nie zorganizujesz innego transportu, niekoniecznie polecamy ten rodzaj podróży, aby dotrzeć do Lochaber.

Przyjedź autobusem

Autobusy odjeżdżają z Edynburga, Glasgow i Inverness i zatrzymują się w Invergarry. Sprawdź Citylink, aby dowiedzic się dokładnieszy czas przyjazdu. Trzeba jednak zorganizować dalszy transport, aby dotrzeć do rezerwatu.

Najbiższe lotniska

 • Glasgow (3 god.)
 • Edinburgh (3 god. 25 min.)
 • Inverness (1 god. 25 min.)